Antalyada Satılık Daireler Konyaaltı

Antalyada Satılık Daireler Konyaaltı
Antalya, Antalya, Türkiye
Satılık 62,000 - Daire
0014 55 M2 1 Yatak Odası 1 Banyo 1 Garaj

Antalyada Satılık Daireler Konyaaltı.

Daire 1 + 1. 55 m2 alanı.

Bu 1 yatak odası, 1 salon + mutfak, 1 banyo, 1 balkon oluşur.Еvlerin yapımında kullanılan malzemeler – yüksek kalitede. Odalarda zemin – koridorda ve mutfak seramik karo laminat parke, su bazlı boya duvarlarında.Ev Toros Dağları’nın güzel panoramik görünümü vardır! ilçe evler sosyal açıdan önemli tesisleri (süpermarketler, tıbbi ofisler, bir okul, bir anaokulu, bal. tesis, eczane) bulunmaktadır.

 Konyaaltı, Antalya şehrinin kıyısında yer alan ve güzel plajları ve aynı zamanda görkemli Tarusa gor.Sam alanının yakınlığı çok büyük ve alt alanlara bölünmüş değil sadece ünlüdür. ilçe Arap kıpırdamak “5- Migros’un ana alışveriş merkezine başlar ve deniz cephesinde ise altında. Çünkü çok daha pahalı diğer alanlara göre bölgede deniz özelliğine yakınlığı. inşaat yüksek ve büyük bir düz alan değil çünkü aynı zamanda değil çok ucuz, bu alanda alanda deniz alanı bulunan Toros, gayrimenkul üst ortalamanın üstünde gelirli insanlara ev sahipliği yapmaktadır. Sonra sahil alanları nedeniyle denize yakınlığı Kushkava, Altın Kum, yüksek Liman vardır, sırasıyla, emlak fiyatları, plajları ve deniz alanlarında üst iyi gelişmiş bir altyapı Gürsu, Unzhaly ele geçirdi vardır. Bu alanlar zengin insanlar, portakal ağaçları ve okaliptüs, çam ve diğer ağaçların büyük bir çeşitlilik arasında bir dağ nehir kıyısında yer alan bu bölgeyi ele geçirmek özellikle alana sahip çok popülerdir.
Harita

Benzer Emlaklar

Antalya Mobilyalı Kiralık Daire-Antalyada Satılık Daireler, Denize yürüme mesafesinde, yüzme havuzlu,  siteler içinde, Antalya’da uzun yada kısa süreli tatilini geçirmek için gelen misafirlerin kendi ev rahatlıklarını aratmayacak şekilde, Antalya mobilyalı kiralık daire, tasarlanmış ve her bütçeye göre daire bulabilme seçeneklerimiz ile, Antalya Mobilyalı Kiralık  Daire, bulunmaktadır.Antalyada Satılık Daireler, Konyaaltı – Kepez – Lara – Kemer – Belek – Kundu semtlerinde, Satılık Daire, Villa, Komple Bina,Otel Arsaları, Ticari Arsalar bütceniz doğrultusunda en doğru yatırımı yapmanız için şirketimiz aracılık hizmeti vermektedir. Antalya Mobilyalı Kiralık Daire, Antalyada Satılık Daireler, için Antalya ya gelen misafirlerimizin, şirketimizin aracılığı ile dairelerini satın almaları halinde,  hava limanından karşılanmasından, Antalya Mobilyalı Kiralık Daire, mizde tapu sürecince konaklamaları dahil, kusursuz ve güvenilir bir şekilde tapu işlemlerinin yapılması, yurt  dışından gelen misafirlerimizin, vergi numaralarının alınması, pasaport tercümelerinin yapılması, tapu harçlarının yatırılmasında yardımcı olunması,ikamet izni almalarında, elektrik ve su aboneliklerinin alınmasında yardımcı olunarak bu hizmetler karşılığında,misafirlerimizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Antalya Mobilyalı Kiralık Daire; Antalya ilimiz tarihi güzellikleri, dogasi ve kültürel zenginligi ile Türkiye’nin en gelismis turizm sehirlerinden birisidir. Güzel cografi yapisi ve uygun iklim kosullari ile Nisan ayindan kis aylarinin basina kadar tüm yerli ve yabanci turistler için en ideal tatil firsatlarini sunan sehir, 24 saat canli bir yapiya sahiptir. Milli parklari, zengin tarihi kalintilari ve ödüllü marinasi ile Akdeniz’in incisi durumundaki Antalya, ilçeleri ve tatil merkezleri ile Türk turizminin en önemli kenti durumundadir. Milattan önce 2000 yilinda kurulmaya baslayan kent, sirasiyla birçok medeniyete besik olmus ve son olarak Selçuklulardan Osmanli Imparatorlugu’na ve nihayet Türkiye Cumhuriyetine kalmistir. Antalya içine yapilacak bir gezi sirasinda görülecek birçok yer vardir. Bunlar, Perge, Kaleiçi, Olympos ve Aspendos antik kentleri, Karain ve Kocain Magaralari ve çevre yaylalar, Düden Selaleleri, Altinbesik Magarasi Milli Parki, Köprülü Kanyon Milli Parki, Kursunlu Selalesi Tabiat Parki olarak siralanabilir. Antalya, ayrica çevre ilçeleri ile de turistik bir önem tasimaktadir. Bunlar: Alanya, Belek,Kemer,Manavgat,Sidedir.